Stavebná spoločnosť

B2H, s.r.o. je moderná stavebná firma, ktorá dokáže realizovať stavby rôzneho druhu. Požiadavky a potreby našich zákazníkov zabezpečujeme skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, pričom využívame moderné a kvalitné technológie. Hlavným zameraním spoločnosti je vykonávanie stavebnej činnosti všetkého druhu v rôznych etapách vyhotovenia  . Poskytujeme profesionálny prístup k práci a individuálny prístup k zákazníkovi.

"Zverte svoju stavbu dokonalého domova profesionálnej stavebnej spoločnosti"

HRUBÁ STAVBA

Obsahuje: základy, kanalizáciu, príprava na inžinierske siete, základovú dosku, obvodové, nosne múry, priečky, komín a strechu.

HOLODOM

Je vybavenejší oproti hrubej stavbe pozostáva z povrchovej úpravy vonkajších aj vnútorných stien, strop, betónové potery, zateplenie, kompletná elektroinštalácia, rozvody vody, vykurovanie, kanalizácia a okná.

DOM NA KĽÚČ

Je najvybavenejší, určený už pre nasťahovanie obsahuje: interiérové podlahy a dvere, obklady, dlažby, sanitárne predmety (umývadlo, wc, batérie, vaňa/sprchový kút), povrchové úpravy stien (maľba).

VO VÝSTAVBE

NOVÉ PODHORANY

Projekt „Bývanie pod horami“ vyrastá pri vstupe do obce Podhorany v okrese Nitra. V rámci zámeru sa pripravuje výstavba 21 domov a bytovka s 5timi vkusnými bytmi. Lokalita je obkolesená porastom stromov a menším potôčikom. Pri pohľade na juh a juhovýchod lemuje horizont CHKO Ponitrie (Tríbečské pohorie). Lokalita je určená na pokojné rodinné bývanie, s vynikajúcim dopravným napojením na Jaguar/Land Rover (5 minút) a krajského mesta Nitra (10 minút).

PREČO STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ ?

Veľa ľudí si myslí, že svojpomocnou výstavbou dokážu ušetriť obrovské finančné prostriedky, až do výšky cca 40% nákladov stavby. No neuvedomujú si základné dôsledky ktoré vzniknú. Dobrá stavebná firma musí byť schopná nakúpiť stavebné materiály lacnejšie ako keby ste ich kupovali sami ako fyzická osoba. Cenu práce jednotlivých ľudí na stavbe vie stavebná firma takisto vybaviť lacnejšie ako vy. Svojpomocnou stavbou domu nebudete mať ani záruku na mnohé jej časti, všetky prípadné chyby vyplývajúce zo stavby, si potom budete musieť riešiť sami.

NAPÍSALI O NÁS

PARTNERI