BÝVANIE
POD
HORAMI

Bývanie je miesto, ktoré máte radi. Miesto, v ktoré veríte. Je to váš domov. Domov je výnimočný – a teraz ho môžete nájsť pod tríbečskými horami. Srdečne Vás vítame v tejto tichej a nádhernej lokalite v Podhoranoch. Obec Podhorany leží 12 km severne od Nitry a je ideálnym miestom na pokojné a tiché bývanie v područí prírody – CHKO Ponitrie.

O projekte

Projekt „Bývanie pod horami“ vyrastá pri vstupe do obce Podhorany v okrese Nitra. V rámci zámeru sa pripravuje výstavba 21 domov a bytovka s 5timi vkusnými bytmi. Lokalita je obkolesená porastom stromov a menším potôčikom. Pri pohľade na juh a juhovýchod lemuje horizont CHKO Ponitrie (Tríbečské pohorie). Lokalita je určená na pokojné rodinné bývanie, s vynikajúcim dopravným napojením na Jaguar/Land Rover (5 minút) a krajského mesta Nitra (10 minút).

V rámci výstavby na 21 pozemkoch je na výber zo 6 typov rodinných domov. Ich výmera sa pohybuje v rozmedzí 124 m² až 152 m² zastavanej plochy. Nádherné pozemky majú rozlohu od 624 m² až do 782 m². Začiatok výstavby je plánovaný na koniec roka 2017, postupné odovzdávanie dostavaných domov na jeseň 2018.

VSTÚPTE DO VIRTUÁLNEJ REALITY

Turistika

V okolí nájdete množstvo turistických chodníkov. Na vrch Zobor sa dostanete len za hodinu a pol a naskytne sa Vám neopakovateľný výhľad. Turistika je ideálna v každom ročnom období.

Lokalita

Nachádzame sa 12 kilometrov severne od Nitry v područí Tríbečského pohoria – CHKO Ponitrie. Okolitá príroda je jedinečným benefitom tohto miesta.

Mesto Nitra

Jedno z najkrajších miest na Slovensku, s pamiatkami ako Nitriansky hrad či Kalvária, množstvom festivalov, kvalitných reštaurácií, obchodných centier, romantické uličky a malebná scenéria.

Priemyselný park

V blízkosti Nitry sa nachádza priemyselný park a je vzdialený len niekoľko minút od lokality „Bývanie pod horami“. Preto je najideálnejším miestom na bývanie, pokiaľ budete v priemyselnom parku pracovať.

GALÉRIA