NOVOSTAVBA: 4i Rodinný dom – URMINCE / TOPOĽČANY
projekt rodinného domu style 243

DRUH

UŽITKOVÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

PLOCHA POZEMKU

199000 €

Ponúkame na predaj výstavbu novostavby 4 izbového rodinného domu na novej ulici v obci Urmince. Tento jedinečný rodinný dom je možné realizovať na pozemku o výmere 660 m2.
Dispozične pozostáva z predsiene, presvetlenej priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou, dvoch detských izieb , spálne so šatníkom, kúpeľne, samostatnej toalety pri vstupe a technickej miestnosti. Súčasťou novostavby je aj predpríprava na krb. K domu bude realizovaná veľká krytá terasa s krásnym výhľadom na okolitý región.

Rodinný dom:
Ako murivo bude použitá pálená tehla. Krytina Bramac. Kúrenie bude riešené ako elektrické podlahové s termostatom v každej izbe. Okná a dvere budú osadené plastové s izolačným 3-sklom s predprípravou na exteriérové žalúzie. Súčasťou novostavby bude aj rekuperácia, keďže novostavba bude spĺňať energetickú triedu A0, s minimálnymi nákladmi na prevádzku.
Dom sa predáva v štádiu holodom:
Interiér: dokončené kúrenie, rozvody, siete, sadrokartóny, omietky, steny vymaľované na bielo, vypínače, zásuvky.
Exteriér: dokončená fasáda (možnosť výberu z viacerých farieb), terénne úpravy
Rodinný dom je možné po dohode dokončiť za príplatok na kľúč.
V začiatočnej fáze môže byť dom prispôsobený požiadavkám klienta.
Uvedená cena zahŕňa pozemok, na ktorom bude novostavba postavená.

Dokončenie rodinného domu vrátane terénnych úprav prebehne do 10 mesiacov od podpisu zmluvy. Sme stabilná stavebná firma pôsobiaca v Nitrianskom kraji, v ktorom máme desiatky zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov.

Rodinný dom je možné kúpiť na hypotekárny úver. Informácie ohľadne financovania poskytneme telefonicky. V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.

VIAC INZERÁTY